10 Şubat 2019 Pazar

Telefondan Webspor İzleme

Telefondan Webspor İzlemeBilindiği üzere ülkemizde Lig maçları şifreli kanallar üzerinden yayınlanmaktadır. Bunun için de aylık belirli bir ücret ödemek gereklidir. Aynı zamanda televizyon kurulumu istemiyorsanız internet üzerinden de sezonluk şekilde lig maçlarını satın alabilirsiniz. Bu da telefondan Webspor izleme adına önemli bir adımdır. Çünkü bu satın almış uygulama ile telefonunuzdan her an için lig maçlarını canlı olarak izleme şansını elinizde bulundurmuş olacaksınız. Digitürk Play uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra izlemek istediğiniz maçı satın alarak ya da sezonluk paketleri bir defaya mahsus satın alarak bulunduğunuz yerden telefondan Webspor izleyebilirsiniz.

Telefondan ücretsiz bir şekilde Webspor izlemek istiyorsanız bu uygulama işe yaramayacaktır. Çünkü yayın hakları nedeni ile yayıncı kuruluş tüm maçları ücretli olarak vermektedir. Bilgisayardayken birçok farklı alternatif ile Webspor maçları ücretsiz olarak izlenebiliyordu ancak bu işlemlerin telefonda nasıl yapıldığını merak ediyorsanız farklı bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır. Çünkü telefonlar da aynı mantıkta çalıştığından dolayı telefonunuza tarayıcı aracılığı ile birçok internetten ücretsiz Webspor yayını yapan siteye ulaşabilirsiniz. Bu anlamda akıllı telefonunuzun kaliteli olması ise önemlidir. Çünkü baktığımız zaman genel olarak bu siteler fazlaca reklam barındırmakta ve hali ile sıkıntı yaşatabilmektedir. Eğer telefonunuz yavaşsa bu sıkıntıyı sürekli olarak çekebilir ve maç yayınlarını sağlıklı bir şekilde izleyemeyebilirsiniz. Eğer telefonunuz oldukça güçlü ise de zaten sorun yaşamadan sadece tarayıcı üzerinden ücretsiz Webspor yayını yapan sitelerden telefonunuz üzerinden canlı Webspor izleyebilirsiniz. Aynı zamanda bazı uygulamalar ile de telefon üzerinden canlı Webspor izlemek mümkündür. Oldukça zor olsa da Youtube uygulamasını indirip canlı yayınlara tıkladığınızda bazen ücretsiz Webspor maçlarına denk gelebilirsiniz. Bu yayınlara ulaşmak için uygulama üzerinden ulaşmak yalnızca birkaç saniyenizi alacaktır. İşin zor kısmı bu değildir. İşin zor kısmı ise bu yayınların bulunamaması ve hemen kaldırılmasıdır.

Youtube oldukça popüler bir uygulama olduğundan dolayı kısa sürede bu yayınlar yayılmakta ve dikkat çekmekte bunun ardından da gerekli şikayetler yapılarak kısa sürede yayından kaldırılmaktadır. Bu nedenle daha çok tercih edilen ve çok fazla göz önünde olmayan ve mantığı tamamı ile canlı yayın yapmak olduğundan dolayı daha zor engellenebilir hale gelmiş olan Periscope önerilebilir. Buradaki tek aktivite bulunduğunuz yerden sizi gibi telefonu olan kullanıcıların yayın yapması olduğundan dolayı maç anında onlarca yayın açılmaktadır.


Siz de aynı şekilde evinizde Webspor bulunduruyorsanız çok rahat bir şekilde telefonunuzu televizyonunuza tutarak canlı maç yayını yapabilirsiniz. Aynı şekilde eğer telefondan ücretsiz Webspor izlemek istiyorsanız da Periscope uygulaması ile bu yayınlara giriş yaparak donmadan ve net bir şekilde maçları takip edebilirsiniz. Böylece bilgisayar olmadan telefondan da ücretsiz Webspor izlemiş olacaksınız.

Benzer


Gülücük ekleGülücük ekle
Arkadaşlar lütfen aşağı tarafa yorum bırakmayı unutmayınız, yorumlarınız bizler için çok değerlidir!