6 Aralık 2018 Perşembe

Lig Tv Webspor Ücretsiz Nasil İzlenir?

Özellikle de son zamanlarda Lig Tv yayıncı kuruluşun fiyat politikası sonucunda ligimizi takip etmek adına ödenmesi gereken ücret oldukça fazla hale gelmiştir. Hal böyle olunca da futbol izleyicileri alternatif yollar arama girişimine başlamıştır. İnternet üzerinden de bu yolla Webspor izlemek adına farklı kanallar olduğu görülmektedir. Ancak yayın kalitesi, ve sürekliliği bakımından son derece kusursuz bir şekilde maç yayınlarını takip edebileceğimiz kanallar maalesef bulunmamaktadır. Bir tek kanala bağlı kalıp sadece onunla her maçı takip etmek için gerçekten iyi bir araştırma ve biraz da şans gerekmektedir. Çünkü baktığımız zaman kaliteli ve ücretsiz yayın yapan internet organları çok kısa süre içerisinde tespit edilerek hukuki yollardan erişime engellenmektedir. Hal böyle olunca da yeni kanal arayışları tekrardan son sürat devam etme durumuna gelmiştir.

İnternet üzerinden maçları kesintisiz izlemek için ise çok iyi bir internet bağlantısına ihtiyacınız olduğu gerçeğini unutmamanız gerekmektedir. Yani Lig Tv ücretsiz bir şekilde nasıl izlenir? Sorunuza öncelikle benim internetin ne kadar sağlıklı diye yaklaşmanız gerekecektir. Son zamanlarda oldukça popüler olan 4G bağlantısı elbette bize bu hız imkanını sunmaktadır ancak burada da ortaya çıkan sorun şudur ki mobil veri paketleri ile maç izlemeye kalktığınızda gerekli kotanız olmaması halinde sürpriz ücretler ile karşılaşabilirsiniz.

Ücretsiz bir şekilde Lig Tv izlemenin en sağlıklı yolu şu an IP TV gibi her türlü kanalara rahatlıkla online bir şekilde ulaşabileceğiniz hizmet gibi görünmektedir. Ancak aşırı derecede kaliteli olan IP TV kanalları da bir süre son ücretli hale gelebilmektedir. Yine de bu ücretler yayıncı kuruluşun talep ettiği ücretin çok çok altında miktarlarda olduğu için tercih edilebilir. Öte yandan ülkemizde canlı lig tv maçlarını ücretsiz olarak yayınlayan binlerce site bulunmaktadır. Bu sitelerin birçoğu ise birbirlerinin klonu olduğundan dolayı ana kaynakta herhangi bir sorun olduğunda genelde tamamında sıkıntı yaşanabilmektedir. Bu yayınları vermenin mantığı ise oldukça basittir. Bir kişi ana bilgisayarın ekranını yayın yapacak şekilde videoya çekmekte ve bunu da internet üzerinden kullanıcılara paylaşmaktadır. Siz de oturduğunuz yerden canlı bir şekilde lig tv maçlarını ücretsiz olarak izlemektesiniz.


Webspor ücretsiz olarak internet üzerinden web siteleri aracılığı ile izlemenin püf noktası ise kesinlikle fazla yayılmamış ve fazla izleyicisi olmayan yerlere yönelmenizdir. Böylelikle şikayet oranı da azalacağı için kendi çapında küçük kitleler olarak maçları donmadan ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Öte yandan maalesef yayıncılar bu duruma pek sıcak bakmamakta ve izleyici sayısını çoğaltarak reklam gelirlerini katlamak istediğinden dolayı da kaliteli yayınlar kısa süre içerisinde şikayet edilip kapanma riskini barındırmaktadır. Hal böyle olunca da Lig Tv izlemek için yine başka bir site arayışına girmeniz gerekecektir.

Benzer


Gülücük ekleGülücük ekle
Arkadaşlar lütfen aşağı tarafa yorum bırakmayı unutmayınız, yorumlarınız bizler için çok değerlidir!